05 Mart 2021 Cuma 10:29:28

2021 ASTROLOJİ HARİTASI NASIL?

Paylaş

     Satürn Kova dediğimiz yepyeni bir çağa adım atıyoruz ve bu dönem bu zamana kadar olanlardan tamamen farklı olacak. Elbette 2020'nin yansımalarını da görüyor olacağız. 2020 den itibaren başlayacak olan bu süreç önümüzdeki 20 yılın trendlerini belirliyor olacak. Aydınlanacağımız bir döneme gireceğiz diyebilirim.

·        Teknolojik buluşlara şahit olabiliriz. Bilim, felsefe, teknolojiyi, yapay zekayı ve hatta gezegenlerde yaşamı konuşabiliriz. Bilimsel devrimler olabilir ve bilime önem veren ülkelerin kazanacağı bir dönem diyebilirim.

·        Ülkeler arası bazı anlaşmalarolabilir.

·        Ruhsal farkındalıklar artacak, insanlar iç dünyasındaki zenginlikleri farkedecek.

·        İnanç konuları önemli bir yer tutacak. Mayıs ayına özellikle dikkat çekmek istiyorum. Çünkü 2021'in tüm Dünya da en önemli ayı olabilir. Toplumsal ayaklanmalar olabilir. İsyan, baş kaldırış ve sistemin dayattığı bazı konulara savaş açabiliriz. Yani toplumların uyanışı ve farkındalıklarının artacağı bir döneme şahit olacağız.

·        Tarım çok önemli bir sınavdan geçecek ve tarım ekonomisi normale dönmezse tüm dünyayı etkileyebilir. Hava şartlarında ki ani değişimlek kuraklığı tetikleyebilir.

·        Ekonomik zorlanmaların tavan yapacağı bir yıl olabilir. 17 Şubat, 15 Haziran ve 20 Aralık'dan sonraki süreçlerde Ülke ekonomisi zor bir süreçten geçebilir.

·        2021 Mart ayından itibaren pandemiyle müzacedele de Ülke olarak rahatlama sürecine gireceğiz. Ama asıl kurtuluş 2022 Nisan ayından sonra gelecek diyebilirim.

·        2021 Depremlerin başlancıgı olabilir. Özellikle Marmara ve Güney bölgesinde ki fay hattında hareketlenmeler olabilir.

 

                                         2021 Yılının Öne Çıkacak Burçları,

 

·        En fazla değişim yaşayacak Burçlar;

       -İkizler, Yay, Balık, Başak

·        Adından söz ettirecek Burçlar;

       - İkizler, Kova, Terazi Burçlarının Satürn-Jupiter kavuşumunun hava burçlarında gerçeklesmesi nedeniyle 20 yıl boyunca başarılarını konuşabiliriz. Ancak bu başarı kolay gelmeyebilir, mücadele gerekebilir.

·        Bol sınavlı, dibi görecek Burçlar;

       - Boğa, Akrep ve Aslan Burçlarının hayatlarında krizler olabilir. Bu burçlar biraz sabit fikirlilikten çıkıp yeniliklere açık olamalılar. O zamanbu süreci daha rahat atlatabilirler.

·        Derin bir oh çekecek Burçlar;

        -Yengeç, Oğlak, Terazi ve Koç Burçları. Evet çok yoruldular, ama artık Satürnün zorlayıcı etkisinden kurtulacaksınız.