05 Mart 2021 Cuma 09:15:42

2021 YILLIK BURÇ YORUMLARI

Paylaş

 

 

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar 2021 yılı arınma yılınız olacak. Kaygılarınızan korkularınızdan arınacaksınız. Kardeşlerle ilgili konuları çözebilirsiniz. Hatta maddi manevi çevrenizin size destek olacağı bir yıl olacak diyebilirim. Bu yıl kariyer ve parasal alanlarınıza öncelik verebilirsiniz. Daha yoğun ve mücadele içinde bir 2021 yılı geçirebilirsiniz.

 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar 2021 yılı hayatınıza yenilikler getirecek. Farklı konulara olan ilginiz artabilir. Bu yıl hem test edilip hem de başarılı olacağınız nokta kariyer alanınız olabilir.  İstediğiniz sonuçları elde etmek için sosyalleşmelisiniz. Parasal alanda ayağınızı yorganınıza göre uzatmaya dikkat! Aşk hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler 2021 yılı sizlerin dönüşümünü başlatıyor olacak. Kariyer ve  yaşam alanlarında değişikliğe gidebilirsiniz. Parasal konularda elinizdekini tutmalı dikkatli harcamalar yapmalısınız. Bu yıl aşka ayıracak zamanınız olmayabilir. Odak noktanız ise hayatınızda neleri değiştirip neleri geliştirebileceğiniz olabilir.

 

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler 2021 yılı sizin için hedef belirleme ve bu doğrultuda durmaksızın ilerleme yılı olabilir. Aşk da hassas, alıngan,kırılgan ve içe dönük bir yıl geçirebilirsiniz. Ama bu evhamlı halleri bir  kenara bırakıp daha çok kendinize ve kariyer alanınıza odaklanıp, maddi konularda gelişmeye çalışabilirsiniz.

 

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar 2021 yılı sizin için biraz karışık geçebilir. Öncelikle değişime açık olmalısınız. Bunu başarabilirlerseniz kariyer lanınızda yüksek başarılar gelebilir. Akabinde harcamalarınızı kontrol etmeniz gereken bir yıl diyebilirim. Bu yıl en sıkıntı yaşayacağınız nokta sağlık problemleriniz olabilir. Sırt ağrısı, ve mide hassasiyetine dikkat!

 

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar 2021 yılı sizin için bol sınavlı geçebilir. Devam eden ilişkinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bu yıl yalnızlıkla sınanabilirsiniz. Aslında ilişkiden çok maddi ve kariyer alanınıza odaklanırlarsanız başarılı olma potansiyelliniz yüksek. Yılın ikinci yarısında hayata küsme derecesine gelip dipten daha güçlü bir Başak olarak çıkabilirsiniz.

 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler 2021 yılı sizin için değişikliklerin başlangıcı olabilir. Ev, arsa, gayrımenkul alımları olabilir. Daha çok aile ve yuva odaklı olabilirsiniz. Yılın ikinci yarısından sonra maddi krizlere dikkat etmelisiniz, elinizdekini tutmalı fazla açılmamalısınız. Bu yıl daha izole bir hayat seçebilirsiniz.

 

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler 2021 yılı sizin için zorlu olabilir. Sabir bir burç olduğunuzdan yine ya hep ya hiç mantığında takılı kalabilirsiniz. Ancak tam  tersi yeniliklere açık olmalısınız. Ev, aile, aşk hayatıyla meşgul olup detaylarda boğulup ekstra kendinizi sıkabilirsiniz. Bu alanda sert kararlar alabilirsiniz.  Kariyer odaklı olursanız başarılı olma şansınız yüksek.

 

YAY BURCU

Sevgili Yaylar 2021 yılı sizin için aktif geçen bir yıl olabilir. Sürekli kariyer odaklı olup işkolik bir yıl geçirebilirsiniz. Körü körüne iyimser yapınız etrafınızdaki düşmanları farketmenizi engellese de ilahi bir güç tarafından korunuyor gibi olabilirsiniz. İlişkilerde, sağlıkta şanslı ve parasal konularda bereketli bir yıl olabilir.

 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar 2021 yılı sizin için artık rahat bir nefes alma yılı diyebilirim.  Parasal alanda şansınız var ama kontrolü sağlamazsanız zorlanabilirsiniz. İlişkilerde yeniden doğuş, yeni başlangıçlar ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Kariyer alanınızda sorumluluklarınız artabilir. Sağlık alanınızda da kemikler, romatizma ve diş problemlerine dikkat!

 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar 2021 yılı sizin için değişimin ve bu yolda ilerleminin başlangıcı olabilir. Saturn etkisiyle sorumluluklarınızda artış olabilir. Daha çok ev ve yuva odaklı olacağınız bir yıl geçirebilirsiniz. Yine Satürn ün etkisiyle kariyer ve parasalalanlarınızda bir tutukluk yaşayabilirsiniz. Sağlık alanında Bacaklara, baldırlara dikkat!

 

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar 2021 yılı sizin için farkındalıklarınızı artacağı bir yıl olacak. Size iyi gelmeyen, sizi huzursuz eden eşyaları, varlıkları ve hatta insanları bile hayatınızdan söküp atacaksınız. Kariyer ve parasal alanda şanslısınız. Duygusal dalgalanmalara! Bazı zamanlar İzole olma isteğiniz artabilir.