05 Mart 2021 Cuma 09:38:03

4-10 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Paylaş

 

 

 

KOÇ BURCU (21 MART-19 NİSAN)

Finansal kaynaklara odaklanabilir, durumu toparlamak adına yeni bir yol haritası çizmek isteyebilirsiniz. Eğitim hayatıyla ilgili ani değişimler yaşanabilir. Sosyal çevreyle gerilimler olabilir. dikkat etmelisiniz.

 

BOĞA BURCU (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Bu hafta daha çok sağlık konularına odaklanabilirsiniz. Kulak, burun, boğaz sorunlarına dikkat. Maddi anlamda ipin ucunu kaçırmamaya dikkat. İlişkilerde olumlu ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

 

İKİZLER BURCU (21 MAYIS-20 HAZİRAN)

Maddi konulara ağırlık verip güzel sonuçlar alabilirsiniz. Sağlık konusunda şanslınız. Bu hafta hayata bakış açınızı değiştirip daha mantıklı ve gerçekçi kararlar alabilirsiniz.

 

YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Bu hafta kendinizi tamamen sosyalleşmeye adayabilirsiniz. Uzak akraba ve eş ailesiyle oluşabilecek gerilimlere  dikkat edin. Maneviyatınızı güçlendirip, inançlara odaklı bir hafta olabilir.

 

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

İş hayatıyla alakalı güzel gelişmeler olabilir. Sosyal çevreyle olan ilişkilerine dikkat. Ön planda olma isteğiniz ters tepebilir. Bu hafta evde yarım kalan tamir tadilat işlerinizi bitirebilirsiniz.

 

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-23 EYLÜL)

Bu hafta yeniliklere açık olmalısınız. Hayatınıza uyum getirmeye odaklanmalısınız. Eleştirel yanınızdan uzaklaşırsanız ilişkilerde kriz yaşamadan atlatırsınız. Yine bu hafta evde temizlik zamanı.

 

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-22 EKİM)

Bütçe planlamasıyla alakalı olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Sağlığa dikkat. Baş ağrısı, halsizlik yaşayabilirsiniz. Bu hafta ev, yuva, çocuklar önceliğiniz olacak.

 

AKREP BURCU (23 EKİM- 21 KASIM)

Sağlık konusunda  dayankıllı olacağınız bir haftadasınız. Parasal açıdan şanslısınız. Daha sosyal olduğunuz bir hafta ancak ilişkilerde kriz yaşayarak dönüşebilirsiniz.

 

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)

Bu hafta bel bölgesi, siyatik sinir sıkışması yaşayabilirsiniz. Sağlığa dikkat. Bencillikleriniz nedeniyle ilişkilerde karmaşaya düşebilirsiniz. Kariyer ve para durumu açısından şanslısınız.

 

OĞLAK BURCU (22 ARALIK -19 OCAK)

Sağlık açısından şanslısınız. Bu hafta daha çok çocuklara odaklı olabilirsiniz. Yakın çevreyle iletişimsel sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalara dikkat.

 

KOVA BURCU (20 OCAK-18 ŞUBAT)

Yine isyan bayraklarınızı çekebilirsiniz. Hem aile hem ilişkilerde sorun yaşayabilirsiniz. Daha bilinç altınıza odaklanıp kendi hayatınızı sorguladığınız bir hafta olabilir.

 

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Sağlık olarak duygusal krizlere dikkat. İş ve özel hayatı birbirine karıştırmamalısınız. Sosyal çevre nizle tartışmalara girebilirsiniz. Biraz çıkıp nefes almak size iyi gelebilir.