24 Ocak 2021 08:29:26

11-18 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Paylaş

 

 

 

KOÇ BURCU (21 MART-19 NİSAN)

Kariyerinizle ilgili önemli kararlar alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sosyal çevreyle ilişkileriniz ılımlı ve pozitiftir. Bu hafta biraz daha kendinize odaklı olabilirsiniz. Zevk aldğınız şeylere zaman ayırmak isteyebilirsiniz.

 

BOĞA BURCU (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Uluslar arası ilişkilerden fayda sağlıyorsanız eğer bunlara odaklı olabilirsiniz. Farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Duygu durumunuzu kontrol etmeniz yararınıza olabilir. Ani öfke patlamalarınız olabilir.

 

İKİZLER BURCU (21 MAYIS-20 HAZİRAN)

Yoğun ve karınca gibi çalışacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Sürekli işle alakalı konularla meşgul olabilir ve bir bütçe planlamasınına gidebilirsiniz. Nefes yollarına dikkat.

 

YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Bu hafta kendinizi tamamen ev ve yuva alanına adayabilirsiniz. Uzak akraba ve eş ailesiyle  karsılıklı dayanışmalar olabilir. Kariyerde otoriteyle gerginliklere dikkat.

 

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Çocuklarla  alakalı güzel gelişmeler olabilir. Sosyal çevreyle olan ilişkilerde gerginlikler olabilir. Ön planda olma isteğiniz ters tepebilir. Bu hafta evde aile ile vakit geçirme isteği artabilir.

 

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-23 EYLÜL)

Bu hafta çalışma arkadaşlarınızlao rtam gerilebilir.Hayatınıza uyum getirmeye odaklanacaksınız. ilişkilerde daha ılımlı pozitif bir hafta sizi bekliyor. Yine bu hafta evde havalandırma zamanı.

 

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-22 EKİM)

Bu hafta ev, yuva, çocuklar önceliğiniz olacak. Bu alanda yeniliklere gidebilirsiniz. Günlük rutin işlere yogunlaşabilirsiniz. Sağlık alanınızda ufak hassasiyetler olabilir. Dikkat.

 

AKREP BURCU (23 EKİM- 21 KASIM)

Bu hafta iş ortamınında gerginlikler yaşayıp sert kararlar alabilirsiniz. Daha aile ve çocuk odaklı olabilirsiniz, Aile içi sıkıntıları gidermeye yoğunlaşacaksınız.

 

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)

Uzun zamandır planladıklarınızı hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi anlamda rahatlamar, kazanımda yğkselmeler başlıyor diyebilirim. Evde düzenlemeler yenilikler yapabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU (22 ARALIK -19 OCAK)

Sağlık açısından şanslısınız. Bu hafta daha yakın çevreye aileye odaklı olabilirsiniz. Kendinizle alakalı önemli kararlar alma aşamasındasınız. Yeniliklere açık olmanızı tavsiye ederim.

 

KOVA BURCU (20 OCAK-18 ŞUBAT)

Bu hafta sağlığa dikkat edelim. Gerginlikler yaşayabilirsiniz, özellikle ikili ilişkilerde sakin kalmaya çalışın. Maddi olarak bütçe planlamalarına girebilirsiniz.

 

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Sosyal çevrenizle tartışmalara girebilirsiniz. Aile büyükleriyle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Bu nedenle size iyi gelecek aktiviteleri yapmaya çalışın.