27 Şubat 2021 Cumartesi 06:38:09

18-24 OCAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Paylaş

 

 

 

 

KOÇ BURCU (21 MART-19 NİSAN)

Bu hafta Kazalara açık bir haftadasınız, dikkatli olmakta fayda var. Aynı zaman da maddi açıdan gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bütçe planlaması yapmanız gerekebilir.

 

BOĞA BURCU (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Bu hafta İş hayatınızı rüekli sorugulayabilirsiniz. Neden buradayım, ne yapıyorum gibi. Bu nedenle sakin kalmaya çalışın hafta sonu bu gerginlikler bitecek diyebilirim.

 

İKİZLER BURCU (21 MAYIS-20 HAZİRAN)

Bu hafta sürekli bir duygu durum değişikliği yaşayabilirsiniz. Zihin karışıklığı ve hayatı sorgulama olabilir. Uyuku düzeninize ve beslenmenize dikkat edip hafta sonunu bekleyin. Maddi anlamda güzel gelişmeler olabilir.

 

YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Bu hafta kendinizi maddi konulara yönelmiş bulabilirsiniz. Yakın gelirlerinden faydalanabilirsiniz. Sosyal çevreyle bir arada olma isteği artabilir.  Hafta sonuysa aile ile güzel vakit geçirme zamanı.

 

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Bu hafta hayatınıza da ya hep ya hiç diyeceğiniz bir çok gelişme olabilir. Zihin bulanık olabilir. Sert kararlar alıp sonra gurur yapıp geri dönüşte zorlanabilirsiniz. Ev, aile, aşk, iş konularında ani kararlardan kaçının.

 

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-23 EYLÜL)

Bu hafta uzun yollar, inancınız ve akademik konularla alakalı uğraşlar olabilir. Biraz daha günlük rutin işlerle uğraşabilirsiniz. Aşk hayatında herşey yolunda gidiyor özel zamanar yaşayabilirsiniz.

 

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-22 EKİM)

Bu hafta derinbir nefes alın çünkü bir kaç parçaya bölünmüş gibi hissedebilirsiniz. Özellikle psikolojiye dikkat. Çocuklarla alakalı konulara odaklanabilirsiniz. Duygusal kararlar almayın.

 

AKREP BURCU (23 EKİM- 21 KASIM)

Bu hafta evlilik, aile, aşk konularıyla alakalı bir karmaşaya düşebilirsiniz. Sağduyulu olmaya ve herkese eşit mesafede yaklaşmaya çalışın. Bazı konularda ki iletişim diliniz yanlış anlaşılabileceğinden sessiz kalıp durumu idare edin.

 

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)

Uzun zamandır planladıklarınızı hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Maddi anlamda rahatlamalar, kazanımda yükselmeler başlıyor diyebilirim. Evde düzenlemeler yenilikler yapabilirsiniz.

 

OĞLAK BURCU (22 ARALIK -19 OCAK)

Bu hafta kandırılma, dolandırılma riskine karşı dikkatli olun. İlişkilerde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ev hayatı ve iş hayatı arasında ki dengeyi kurmaya çalışın, zira üzülebilirsiniz.

 

KOVA BURCU (20 OCAK-18 ŞUBAT)

Bu hafta Sosyal çevre ile olan ilişkilerde gerginlikler, hatta bitişler olabilir. Maddi konularda biraz daha iyiyken, ikili  ilişkilerde tıkanıp kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Ama bu size iyi gelmez. Toparlanın ve hayatın içine dönün.

 

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Bu hafta arkanızdan konuşulanlar bir bir önünüze gelebilir. Fazla hassas olduğunuzdan etkilenme ihtimaliniz var ama tam tersi alacağınız kararlarda bundan sonra ona göre adım atacaksınız. Özgüveniniz daha da yükselecek.