09 Mart 2021 Salı 13:23:18

22-28 Şubat haftalık burç yorumları

Paylaş

 

KOÇ BURCU (21 MART-19 NİSAN)

Bu hafta  içsel farkındalığınız artabalir, alacağınız kararlarda daha duygusal davranabilirsiniz. Sağlık alanınınızda bağışıklık zayıf düşebilir daha dikkatli olalım. Kariyer alanınızda değişikliklere adım atabilirsiniz.

BOĞA BURCU (20 NİSAN- 20 MAYIS)

Bu hafta maddi açıdan şanslı olabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları akıllıca değerlendirmenizi öneririm. Sosyal çevre ve aile konularınız gündemde olabilir. Fevri davranmamanız gereken bir hafta olduğunu belirtmek isterim.

İKİZLER BURCU (21 MAYIS-20 HAZİRAN)

Bu hafta aile ve kardeş, kuzen ilişkilerinizi  toparlamaya çalışabilirsiniz. Yeniliklere adım atmakta zorlanacağınız bir hafta olabilir. Sağlığa dikkat...

YENGEÇ BURCU (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Bu hafta maddi konulara öncelik vereceksiniz. Alacak verecek işlerinizi halletmeye çalışabilirsiniz. Aynı zamanda geçen haftanın negatif enerjisinden çok etkilendiniz kendinize iyi gelecek şeyler yapın.

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ- 22 AĞUSTOS)

Bu hafta içe kapanabilirsiniz. Ama sizAslansınız  hadi bi kalkın kendinize gelin. Gergin ve aceleci tavırlardan uzakdurun. İş ilişkilerine dikkat...

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-23 EYLÜL)

Bu hafta sanki hiç işiniz yokmuşçasına kendinize sürekli işler çıkarıp onları yapmaya çalışırken enerjinizi tüketebilirsiniz. Nedir bu sürekli çalışma arzusu? Sağlığa dikkat.

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-22 EKİM)

Bu hafta hayatınıza ilişkileri düzeltmeye çalışabilirsiniz. Kırıcı olabileceğinizden dilinize dikkat edin. Biraz dinlenmek size iyi gelebilir.

AKREP BURCU (23 EKİM- 21 KASIM)

Bu hafta ilişkilere odaklı bir hafta geçirebilirsiniz aşk ta şanslınız ve bunu iyi değerlendirin. Bekarsanız evililik kararı alabilirsiniz.

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)

Bu hafta kariyer alanınız gergin ve huzursuz. Fevrilikten kaçının.Alttan alın, idare edin. bu haftad- da öyle olsun sakin kalın...

OĞLAK BURCU (22 ARALIK -19 OCAK)

Bu hafta aile ve yuva konuları  gündemde. Yarım kalanları tamamlamaya hatta çözmeye çalışabilirsiniz. Kemik ağrılarınız olabilir. Dinlenmek size iyi gelecektir.

KOVA BURCU (20 OCAK-18 ŞUBAT)

Bu hafta değişim dönüşüm haftası. Sanki yıkılan bir bina inşa oluyormuşçasına bazı şeyleri kökten değiştireceksiniz. Bu size iyi gelecek.

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Bu hafta yine ruh halinizde dalgalanmalar olabilir. Alıngan ve hassas olabilirsiniz.Aslında partnerde sorun yok sorun siz de... Daha gerçekçi olun.