09 Mayıs 2021 01:23:45

19 - 25 Nisan burç yorumları

Paylaş

KOÇ BURCU (21 MART-19 NİSAN)

Sevgili Koçlar bu hafta İlişkilerinizdeki detaycılığa fazla önem verip dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Geçmiş günlere özlem duyabilirsiniz. Ailenize odaklanmak daha verimli olur. Gereksiz harcamalara dikkat.

 

BOĞA BURCU (20 NİSAN-20 MAYIS)

Sevgili Boğalar hafta kendiniz için hem maddi hem de manevi anlamda olumlu gelişmeler için adım atabilirsiniz. Bu hafta sağlığa dikkat etmeli ve kendinizi toparlamalısınız.

 

İKİZLER BURCU (21 MAYIS-20 HAZİRAN)

Sevgili İkizler bu hafta Finansal konular bu hafta gündeminizi meşgul edecek, kazançlarda artış olabilir ya da bütçeyi iyi ayarlayabilirsiniz. Eğitim, seyahat gibi konular gündeminize gelebilir.

 

YENGEÇ BURCU (21 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Sevgili Yengeçler bu hafta eşinizin parası, devlet kamu alanları ve büyük yapılanmalardan bir fayda, kar etmeniz söz konusu olabilir o nedenle fırsatları değerlendirmek sizin için önemli.

 

ASLAN BURCU (23 TEMMUZ-22 AĞUSTOS)

Sevgili Aslanlar bu hafta hayatınızda değiştirmek istediğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ani beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Düşünerek adım atmakta fayda var.

 

BAŞAK BURCU (23 AĞUSTOS-22 EYLÜL)

Sevgili Başaklar bu hafta kendinizi biraz dağılmış oradan oraya koştururken bulmanız çok mümkün. O nedenle olabildiğince planlı, programlı olmanızda fayda var. Seyahat edecek olanlar problemlerle karşılaşabilir.

 

TERAZİ BURCU (23 EYLÜL-22 EKİM)

Sevgili Teraziler bu hafta hem özel hayat hem de para konusunda hararetli zamanlar yaşayacaksınız gibi görünmekte. Yoğun ve yorucu geçecek bir haftadan sonra hafta sonu kendinizle ilgilenmek isteyeceksiniz.

 

AKREP BURCU (23 EKİM-21 KASIM)

Sevgili Akrepler bu hafta Çocukların eğitimi ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Aile ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Yoksa ipler gerilebilir aman dikkat. Sağlıkta kasık bölgesine dikkat.

 

YAY BURCU (22 KASIM-21 ARALIK)

Sevgili Yaylar bu hafta Aile içi maddi yatırımlarınız ve ödemeleriniz gündeme gelebilir. iletişim ve arkadaş kardeş ilişkilerinde biraz kendinizi toparlamanız ve olabildiğince para ile ilgili bağlar kurmamanız da fayda var.

 

OĞLAK BURCU (22 ARALIK-19 OCAK)

Sevgili Oğlaklar kili ilişkilerinizde iletişimin ön planda olduğu bir hafta yaşayacaksınız. Yeni kararlar alabilirsiniz. Yanlış yatırım kararları nedeniyle maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. 

 

KOVA BURCU (21 OCAK-18 ŞUBAT)

Sevgili Kovalar bu hafta aşk ve ilişkiler veya evliyseniz ve çocuklarınız varsa onlar hakkında hareketli geçecek. Aileyi ilgilendiren konularda ani kararlar alabilirsiniz. Ev alma ya da satma konuları gündeme gelebilir.

 

BALIK BURCU (19 ŞUBAT-20 MART)

Sevgili Balıklar bu hafta yatırım konularıyla alakalı temkinli olun almak istediklerinizi Dolunay sonrasına erteleyin. İkili ilişkilerinizde detaycı ve titiz davranabilirsiniz.