Merttürk: Şiarımız birlik, ortak paydamız Kartepe

Ziyarette CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk, İlçe Başkan Yardımcıları Ümit Karamert, Nurcan Kurşunluoğlu, Fulya Kaya, İsmail Akbal, Sibel Bakaç Arslancan, CHP Kartepe Kadın Kolları Başkanı Ayla Demir, CHP Kartepe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Keskin, Meclis Üyeleri Hasan Bayrak, Yakup Kalmuk, Sabri Soyer ve Özlem Çankaya’da hazır bulundu.

“HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Nilay Merttürk ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarılar dileyen Başkan Kocaman; “Göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Allah güzel işler yapmayı nasip etsin, yolunuz açık olsun. İnşallah kol kola, hep beraber, ilçemizin geleceği için çalışacağız. Bu bağlamda da sizlerin desteğini önemsiyoruz. Bizim üzerimize düşen de ne varsa yapmaya hazırız. Önemli olan halkımıza, milletimize hizmet etmektir. Almış olduğunuz görevde başarılı olmanızı diliyorum." dedi.

“ORTAK PAYDAMIZ KARTEPEMİZ”

Başkan Kocaman’a ve beraberindekilere teşekkür eden CHP Kartepe İlçe Başkanı Nilay Merttürk’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Merttürk; “Bizler büyük bir aileyiz ve tek derdimiz ilçemize, şehrimize, ülkemize hizmet. Önemli olan halkın bize verdiği iktidar ve muhalefet görevini yerine getirmemiz. Hizmet odaklı çalışacak, hizmet odaklı siyaset yapacağız. Kartepe'ye ne katabiliriz, kentimize nasıl hizmet edebiliriz, bunu önemsiyoruz. İcraatlarınızın takipçisi olacağız, yapıcı eleştirilerimizi yönelteceğiz. Daha iyi nasıl olur onu söyleyeceğiz. Eksik olan yanlış olan bir şey varsa dile getireceğiz ancak eksiği gidermek adına biz de buradayız diyecek, bu doğrultuda projeler, önergeler sunacağız. Her zaman söylediğimiz gibi ortak paydamız Kartepemiz. Kartepemiz’in daha güzel ve yaşanılabilir bir kent olması için çalışacağız. Ortak akıl, birlik ve beraberlik bizim şiarımız olacaktır” dedi.

- Demokrat Kocaeli, Kent bölümünde yayınlandı
https://demokratkocaeli.com/haber/8345345/mertturk-siarimiz-birlik-ortak-paydamiz-kartepe