Vali Yavuz bir gününü Başiskele’ye ayırdı

KOCAELİ Valisi Seddar Yavuz, Başiskelelilerle buluştu. İlk olarak Başiskele Kaymakamlığı görevine atanan Necip Çakmak’ı ziyaret eden Vali Yavuz, görevine yeni atanan kaymakama ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. Kaymakam Necip Çakmak ve Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü tarafından karşılanan Vali Seddar Yavuz, kaymakamlık makamına geçti.

SİYASİLER EŞLİK ETTİ

Covid-19 tedbirleri, aşılama çalışmaları ve okulun eğitim faaliyetlerine ilişkin bilgiler alan Vali Yavuz’a ziyarette; Başiskele Kaymakamı Necip Çakmak, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya eşlik etti.

ÖĞRENCİLERE ZİYARET

Vali Yavuz’un sonraki ziyareti Başiskele Şehit Emrah Sapa Ortaokulu’na oldu. Vali Yavuz, Eğitim, Covid-19 salgını ile ilgili alınan tedbirler ve aşılama faaliyetlerine ilişkin birçok konuda istişarelerde bulundu. Öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Yavuz, sınıfları gezerek öğrencilerle bir süre eğitim ve pandemi tedbirleri üzerine sohbet etti. Vali Yavuz, öğrenci ve öğretmenlere başarılı ve sağlıklı bir dönem geçirmelerini diledi. Özel eğitim sınıfı ve okul kütüphanesini de gezen Vali Seddar Yavuz, okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya geldi.

- Demokrat Kocaeli, Kent bölümünde yayınlandı
https://demokratkocaeli.com/haber/8348704/vali-yavuz-bir-gununu-basiskeleye-ayirdi