Işık, bir gününü Gölcük’e ayırdı

BAŞKAN SEZER’İ ZİYARET

Ak Parti Milletvekili Işık ve ilçe teşkilatının ilçe programında ilk olarak Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’i ziyaret vardı. Sezer konuklarını makamında ağırlarken çalışmalar hakkında bilgi aktardı. Ardından AK Partili grup Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman’ı ziyarete gitti. Esnafların istek ve sorunları bu ziyarette istişare edilirken sonrasında program geçmişten bugüne partiye emekleri bulunan isimleri ziyaretle devam etti. Musa Şenol, Zekai İren ve İsmail Uzuner ziyaret edilen isimler arasındaydı.

SENDİKA ZİYARETLERİ

Işık ve beraberindekilerin Gölcük turunda sendikalar da unutulmadı. Türk Harb-iş Sendika Başkanı Korkut Gökbayrak ve yönetimi, Türk Metal Sendika Başkanı Mehmet Şener ve yönetimi ziyaret edilip çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuldu.

TAZİYEDE BULUNDULAR

Dolu dolu bir gününü Gölcük’e ayıran, ilçe teşkilatıyla birlikte temaslarda bulunan Işık programını taziye ziyaretiyle tamamladı. Kavaklı mahallesinden Sinan Aktuz ve ailesine taziye ziyaretinde bulunan, hayatını kaybeden babaları için rahmet dileyen Işık, talihsiz bir olay yaşayarak hastanede tedavi gören İlçe Gençlik Kolları Yöneticisi Yunus Emre Kaplan’a da gitti. Geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

- Demokrat Kocaeli, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://demokratkocaeli.com/haber/8351492/isik-bir-gununu-golcuke-ayirdi