Sonunu getiremedik: 4-3

ATATÜRKK OLİMPİYAT STADI'NDA OYNANDI

TFF 1. Lig'de mücadele eden Kocaelispor dün hazırlık maçında Süper Lig ekibi Karagümrükspor ile karşılaştı. Yeşil-Siyahlı ekibimiz sahaya İsmet Yumakoğulları, Mevlüt Çelik, Taha Batuhan Yayıkçı, Atila Turan, Alpay Çelebi, Yiğitali Bayrak, Michael Pereira, Johanna Omolo, İsa Nalbant, Mouhamed Diop ve Bahattin Köse ilkk 11'iyle sahaya çıktı.

15 DAKİKADA 3-0 OLDU

Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynana mücadeleye İstanbul ekibi daha iyi başladı. Dakika henüz 5'te Fabio Borini'nin penaltı golüyle 1-0 öne geçti. Etkili oyununu sürdüren Karagümrükspor dakika 13'te yeniden Fabio Borini ile skoru 2-0 yaparken, 15. dakikada ise Tunay Torun'un golüyle maçı 3-0'a getirdi.

İLK YARI 3-2 BİTTİ

İlk yarım saatlik süre geçildikten sonra ise Kocaelispor, 35. dakikada ise Mouhamed Diop ile golü bularak skoru 3-1 yaptı. Bu golden beş dakika sonra ise Bahattin Köse'nin golü geldi ve Kocaelispor skoru 3-2 yaptı, farkı 1'e indirmiş oldu. İlk yarının kalan dakikalarında başka gol olmayınca devre bu skorla bitti.

SALİBUR'UN GOLÜNE ENGEL OLAMADIK

İkinci yarıda ağırlık olarak bir oyun olurken Yeşil-Siyahlı ekibimiz 77. dakikada Michael Pereira'nın golüyle skora denge getirdi 3-3. Karşılıklı atakların olduğu kalan dakikalarda Karagümrükspor Yannis Salibur ile 85. dakikada tekrar öne geçmeyi başardı 4-3. Maça kötü başlayan ekibimizin ilk yarım saatin ardından ortak koyduğu oyun beğenildi. Ayhan ARI

- Demokrat Kocaeli, Spor bölümünde yayınlandı
https://demokratkocaeli.com/haber/8374379/sonunu-getiremedik-4-3