Yeni bir piknik alanı: Ourlake Garden

Ourlake Garden muhteşem doğaya sahip, anlamlı günlerin organizasyonluğuna ev sahipliği yapan İznik Gölü’ne kıyısı bulunan bir piknik alanı.

İZMİT’TEN İZNİK’E

Girişimci Taner Yılmaz tarafından Temmuz ayında açılan Ourlake Garden piknik alanı şimdiden Bursa ve Kocaeli halkı tarafından çok beğenildi. Ourlake Garden; Bursa Orhangazi Yeniköy’de İznik Gölü’ne sıfır olup, cephe koya sahip kumsal plajında göle girilebiliyor. Haftanın yedi günü açık olan işletmede; Ayvalık tostu, köfte, tavuk ızgara çeşitleri, çay, kahve ve meşrubat çeşitleri bulunmakta. İşletmeci Taner Yılmaz geniş bir alana kurulu olan piknik alanı Ourlake Garden’da çadır ve karavan kampı hizmetinin olduğunu da belirtiyor. Kamp hizmetinin yanısıra bungalov evler de mevcut.

GİDİLECEK YERLER LİSTESİNDE OLMALI

Gebze Orhangazi İzmir Otoyolu Orhangazi çıkışına 2,5 km, İzmit’e ise 90 km mesafede olan Ourlake Garden firmaların personellerine yönelik toplantı- kalite çalışmaları için müsait olup, grup çalışmalarıyla eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca firmalar rezervasyon yaptığında tesis tamamen onlara tahsis edilebilmekte isterlerse başka müşteri alınmamaktadır. Her türlü davet, düğün, nişan, doğum günü organizasyonları ve dış mekan foto çekimleri yapılabildiğini söyleyen Taner Yılmaz tüm Kocaelileri Ourlake Garden’a davet ediyor.

- Demokrat Kocaeli, Kent bölümünde yayınlandı
https://demokratkocaeli.com/haber/8387693/yeni-bir-piknik-alani-ourlake-garden