MHP’de olaylı gece! Disipline verilecekler

PAYLAŞIM YAPTI

MHP’nin önceki dönem MYK üyelerinden Erkan Azeri’nin İl Başkanı Yunus Emre Kurt ve babasını hedef alan sosyal medya gönderisinin ardından ortalık karıştı. MHP İl Başkan Yardımcısı Murat Nuri Demirbaş, Darıca İlçe Başkanı Yücel Bektaş ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdülkadir Özdemir, Erkan Azeri’nin Darıca’daki evine gitti.

KARDEŞİ AÇTI

KAPIYI açan Erkan Azeri’nin kardeşi Sevinç Hanımın “Evimizi mi basıyorsunuz?” dediği öğrenildi. Buna karşılık parti yöneticilerinin “Ocak yöneticisinin ataması vardı. Birlikteydik. Oradan geldik” dediği ifade edildi. Azeri’nin bir süre sonra bahçeye çıktığı, iki taraf arasında sözlü atışma yaşandığı iddia edildi. Taraflar olayın ardından karakolluk oldu.

ÜNLÜ KARAKOLDA

EDİNİLEN bilgilere göre MHP’nin önceki dönem il başkanlarından Aydın Ünlü de karakola geldi. Hatta Ünlü, Azeri karakoldan çıkana dek bekledi. Yaşanan bu olayın ardından Erkan Azeri ile ilgili disiplin sürecinin başlatılacağı iddia edildi. Bazı il yöneticileri, karakola gelen Ünlü için de disiplin soruşturması açılacağı yönünde bilgi verdi.

- Demokrat Kocaeli, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://demokratkocaeli.com/haber/8414431/mhpde-olayli-gece-disipline-verilecekler