Ümit Özdağ İzmit sokaklarına afiş astı!

4 Aralık tarihinde İzmit Mehmet Ali Paşa Mahallesi Turan Güneş Caddesi üzerinde bulunan Zafer Partisi Kocaeli İl Binasını bugün Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ziyaret etti. Tadilatta olan il binasında teftişlerde bulunan Özdağ il binasının ardından İl Başkanı Vedat Çalık ve yönetimi ile birlikte basına kapalı yemekli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından esnaf ziyaretinde bulunan Özdağ esnafla selamlaştıktan sonra üzerinde “Zafer Partisi gelecek sığınmacılar gidecek!” yazan altında QR kod bulunan sığınmacıların gitmesi için imza kampanyası etiketlerini yapıştırdı.

Kocaeli 2. genel merkez

Esnaf ziyaretinin ardından kısa bir basın açıklamasında bulunan Genel Başkan Ümit Özdağ ” Zafer Partisi bütün yurtta hızlı bir şekilde örgütlenme faaliyetlerini sürdürüyor. Kocaeli’de de aynı şekilde il binamızı tuttuk. Kısa zamanda açılışımızı yapacağız. Ben de bugün İstanbul’a bir televizyon programı için giderken Vedat Başkanı ve partilileri ziyaret etmek istedim. İl binamızın fotoğraflarını görmüştüm ancak bugün geldim ve gördüm çok da memnun oldum bir ikinci genel merkez binası gibi oldu adeta. İl başkanımızı da tebrik ediyorum, il binamızın açılışının ardından daha yoğun bir şekilde çalışmalarımız devam edecek.” Şeklinde konuştu.

Özdağ’dan Çalık’a baskın seçim uyarısı

Vedat Çalık “ Ümit Özdağ’ın bugün ani ziyareti bizi çok mutlu etti. Binamızı ziyaret etti ve Türkiye gündemi ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Özdağ’ın 2 önemli gündemi var. Sayısı 10 milyonu bulan sığınmacılar ve 5’li çeteye karşı Türkiye’nin artık soydurulmaması ve Türk milletini soyanlardan hakkımızı geri almak. Diğer yandan olası bir baskın seçim konusunda da Kocaeli teşkilatına hazırlıklı olunması yönünde uyarılarda bulundu. Biz de bu ziyaretlerden güç buluyoruz” ifadelerini kullandı.

- Demokrat Kocaeli, Kent bölümünde yayınlandı
https://demokratkocaeli.com/haber/9102220/umit-ozdag-izmit-sokaklarina-afis-asti